FOREX = SCAM MARKET

Totul se intampla la nivel global, traim intr-o lume corupta (din ce in ce mai corupta) banii au ajuns sa controleze mintile celor bogati si clasei politice din ce in ce mai corupta care nu se mai pot oprii, transformandu-i in monstrii, vor din ce in ce mai multi bani, putere, stapanire totala, iar oamenii de rand devin din ce in ce mai subjugati, saraci sau chiar omorati fara mila!

Clasa politica, corupta si dezinteresata de cetatenii unei natiuni, cei alesi sa ne reprezinte nu ne fac cinste si onoare, doar ne indatoreaza si ne fac transforma in slugi si pur si simplu nu le pasa de noi oamenii! Uitati-va in jurul vostru si vedeti cine ne conduce! Ganditi-va cat de grav suntem de manipulati! Este un mare semn de alarma!
Pe acest fond al crizei si al problemelor economico-financiare au aparut aceste inselaciuni FOREX si oricine face greseala sa intre in asa ceva isi insemneaza o mare pata neagra in viata lui.
Ramane fara toti banii, falimentar, aproape naucit, incearca sentimente necunoscute de panica, ingrijorare, nu mai are liniste, somn si este controlat mental!

Niciunde in lume nu este reglementata aceasta piata forex. DE CE?
Deci este liber pentru inselatorii forex si pentru a distruge indivizii care fac greseala sa pice in plasa acestor escroci care nu au constiinta si sentimente!

Al 3-lea razboi mondial deja a inceput insa pe etape (vedeti ce se intampla in fiecare an in diverse tari ca Egipt, Libia, Siria, ce revolte provocate si manipulate pentru a crea haos si apoi crime in masa! si mai apoi stapanirea popoarelor de catre cei bogati si corupti! Imbogatiti din jegmanirea cetatenilor prin metode frauduloase!
AM UITAT CA SUNTEM OAMENI! AM AJUNS SA NE NU NE MAI PESE DE NOI, SA NU MAI AVEM CONSTIINTA, SENTIMENTE, MORALITATE. IN LUME ALTI OAMENI SI COPII NEVINOVATI MOR DE FOAME SAU SUNT UCISI FARA MILA IAR CEI CARE AR TREBUI SA NE APERE AU UITAT CA AU ACEASTA INDATORIRE!

Despre reclamatiiFOREX

ACEST BLOG ESTE DE INFORMARE GENERALA SI PARERI DIVERSE ALE AUTORILOR, CITITORILOR SI PERSOANELOR CARE AU EXPERIMENTAT DIVERSE SITUATII. FIECARE ESTE LIBER SA-SI EXPRIME LIBERTATEA CUVANTULUI ONLINE. ACEST BLOG NU REPREZINTA CONCLUZIILE SI OPINIILE FINALE ALE ADMINISTRATORILOR ACESTUI SITE.
Acest articol a fost publicat în FOREX și etichetat , . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un comentariu